HTML import (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Publication
eu: Argitalpena
