HTML import (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
