HTML import (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda
