HTML import (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Feeds
oc: Flux

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga
