HTML import (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Publication
pl: Publikacja

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Book ID
pl: ID książki

en: There are no @entities to be deleted.
pl: Nie ma żadnych encji typu: @entities do usunięcia.
