HTML import (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Images
ro: Imagini

en: Allowed HTML tags
ro: Taguri HTML permise

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Book ID
ro: ID-ul cărții
