HTML import (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka
