HTML import (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Allowed HTML tags
vi: Các thẻ HTML được cho phép

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập
