HTML import (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Allowed HTML tags
be: Дазволеныя HTML тэгі

en: Language neutral
be: Нейтральная мова
