HTML import (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
