HTML import (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
