HTML import (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص
