HTML import (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Book ID
fi: Kirjan ID

en: There are no new @entities.
fi: Uusia @entities ei löytynyt.

en: There are no @entities to be deleted.
fi: Poistettavia @entities ei löytynyt.

en: Deleted @number @entity | Deleted @number @entities
fi[0]: Poistettiin @number @entity.
fi[1]: Poistettiin @number @entities.

en: Created @number @entity. | Created @number @entities.
fi[0]: Luotiin @number @entity.
fi[1]: Luotiin @number @entities.

en: Updated @number @entity. | Updated @number @entities.
fi[0]: Päivitettiin @number @entity.
fi[1]: Päivitettiin @number @entities.

en: Failed importing @number @entity. | Failed importing @number @entities.
fi[0]: Lataaminen epäonnistui @number @entity.
fi[1]: Lataaminen epäonnistui @number @entities.
