HTML import (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
