HTML import (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
