HTML import (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
