HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Reset
be: Скінуць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
