HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
