HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Parent
ca: Pare

en: Close
ca: Tanca

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
