HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Close
el: Κλείσιμο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
