HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Reset
et: Tühista

en: Parent
et: Vanem

en: Close
et: Sulge

en: Children
et: Alamlehed

en: Activate
et: Aktiveeri

en: No content available.
et: Sisu puudub.
