HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Reset
fi: Palauta

en: Parent
fi: Isäntä

en: Close
fi: Sulje

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Deactivate
fi: Passivoi

en: Element
fi: Elementti

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
