HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Close
fr: Fermer

en: Children
fr: Enfants

en: Activate
fr: Activer

en: Deactivate
fr: Désactiver

en: Element
fr: Élément

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.
