HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parent
gl: Pai

en: Close
gl: Pechar

en: Activate
gl: Activar

en: Element
gl: Elemento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
