HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Reset
he: איתחול

en: Parent
he: אב

en: Close
he: סגירה

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Element
he: אלמנט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
