HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Close
hi: बंद करे

en: Activate
hi: सक्रिय
