HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parent
hu: Szülő

en: Close
hu: Bezár

en: Children
hu: Gyermekek

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: Element
hu: HTML elem

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
