HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Reset
is: Endursetja

en: Parent
is: Foreldri

en: Close
is: Loka
