HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Reset
it: Ripristina

en: Parent
it: Genitore

en: Close
it: Chiudi

en: Activate
it: Attiva

en: Element
it: Elemento

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
