HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Reset
jv: Baléknā

en: Parent
jv: Induk

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
