HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
