HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parent
km: មេ

en: Close
km: បិទ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
