HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Deactivate
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Element
kn: ಘಟಕ
