HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Parent
ku: باوان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
