HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Element
lt: Elementas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
