HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Close
nl: Sluiten

en: Children
nl: Kinderen

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.
