HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Close
pl: Zamknij

en: Children
pl: Dzieci

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
