HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Reset
fa: اعاده

en: Parent
fa: والد

en: Close
fa: بستن

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
