HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Parent
pt: Superior

en: Close
pt: Fechar

en: Children
pt: Filho

en: Activate
pt: Ativar

en: Deactivate
pt: Desativar

en: Element
pt: Elemento

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.
