HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Reset
ro: Resetează

en: Parent
ro: Părinte

en: Close
ro: Închideți

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
