HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Close
sv: Stäng

en: Children
sv: Barn

en: Activate
sv: Aktivera

en: Deactivate
sv: Inaktivera

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
