HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Reset
ta: மீளமை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Close
ta: மூடு

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
