HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Parent
tr: Üst öge

en: Close
tr: Kapat

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Element
tr: Öğe

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
