HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Close
ug: يېپىش

en: Activate
ug: قوزغىتىش
