HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Reset
uk: Скинути

en: Parent
uk: Батько

en: Close
uk: Закрити

en: Children
uk: Діти

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Element
uk: Елемент

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Get Parent
uk: Отримати батька

en: First Child
uk: Перша донька

en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати в буфер
