HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Close
cs: Zavřít

en: Activate
cs: Aktivovat

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
