HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Reset
cy: Ailosod

en: Parent
cy: Rhiant

en: Close
cy: Yn agos
