HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Close
de: Schließen

en: Children
de: Untergeordnete Elemente

en: Activate
de: Aktivieren

en: Deactivate
de: Deaktivieren

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.
