HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Reset
es: Restablecer

en: Parent
es: Padre

en: Close
es: Cerrar

en: Children
es: Niños

en: Activate
es: Activar

en: Deactivate
es: Desactivar

en: Element
es: Elemento

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
