HTML Tag Selector (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Close
eu: Itxi

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
